Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Stanici Šlágr TV hrozí konec, prodeje CD s hudbou jejích interpretů klesají od Kamil Zmeškal - Nemyslím, že by jí hrozil konec. Kdyby na...

 • 22. 10. 2018 17:15

  Kamil Zmeškal

  Nemyslím, že by jí hrozil konec. Kdyby na tom byl tak špatně, jak Peterka tvrdí, tak by před rokem nespustil Šlárg 2, která má úplně stejný princip jako Šlágr (viz licence), které letos dokonce dokonce zaplatil šíření na satelitu. Navíc letos plánuje ještě třetí TV (nová stanice by měla nabízet produkci pro dětské diváky a milovníky country music), zřejmě také maskovanou za teleshopping.

  Peterka se jen snaží co nejvíce oveček přitáhnout do toho jejich Šlágr klubu, aby měl trvalé platby, viz strana 2 podmínek. Asi doufá, že mohl fungovat částečně stejně jako Noe TV nebo Proglas.

  Vím, že by mi to nemělo vadit. Ať si každý poslouchá to, co se mu líbí. Ale mě ta stanice prostě vytáčí, nemohu si pomoci . Minimálně z důvodu, že jí prochází to maskování za teleshopping.

  PS: Od několika starších lidí jsem slyšel, jakou si s tím dávají práci, kdy jezdí natáčet i k moři. Neměl jsem sílu jim vysvětlovat co je to green screen, který z toho trčí horem dolem

 • 27. 10. 2018 14:18

  David (neregistrovaný) 94.242.71.---

  > nová stanice by měla nabízet produkci pro dětské diváky a milovníky country music

  Tohle už tady bylo před cca 5 roky. Jmenovalo se to "Country No. 1" a vysílali country celodenně. Po cca půl roce to změnili, pro country zbylo 19:00 - 07:00, přes den to byl dětský kanál. Po dalším cca půl roce zmizeli z éteru. Důvod neznám, předpokládám, že o to nebyl dostatečný zájem.

  Poslouchám CountryRadio a zmíněná Country No. 1 pro mě bylo (příjemné) rozšíření hudebních obzorů v country žánru. Mrzelo mě (a vlastne asi mrzí dodnes), že skončili, byť vysílali s mizernou obrazovou a zvukovou kvalitou (velká komprese).

  Takže chci říct, že i kdyby tato nová stanice opravdu vysílat začala, moc nadějně její vyhlídky nevidím. Bohužel.