Hlavní navigace

T-Mobile TV má skoro 190 tisíc klientů, další metu chce zdolat díky slevám

Sdílet

Filip Rožánek 1. 2. 2021

Od 1. února čeká na všechny nové uživatele TV služeb od T-Mobile na dva měsíce 50% sleva z pravidelného paušálu. Platí od tarifu S výše pro internetovou, satelitní a optickou TV. Od 2. února do konce března budou do tarifu S zařazeny sportovní kanály Premier Sport HD a Nova Sport 2 HD. Ve Videotéce se pak výrazně rozšíří nabídka titulů dostupných zdarma. 

„Velmi nás těší zájem o naši televizní nabídku. Na konci roku jsme přinášeli TV vysílání téměř 190 tisícům zákazníků,“ uvedl manažer služeb pro domácnosti Zdeněk Spurný. Metu 200 tisíc zákazníků mají pomoci zdolat právě slevy.

Pro sledování televize od T-Mobile mohou zákazníci využít internetové připojení, optickou síť, satelitní vysílání nebo svá mobilní zařízení díky aplikaci T-Mobile TV GO. S jednou smlouvou mohou zákazníci sledovat digitální T-Mobile TV přes internet až na dvou set-top boxech a čtyřech dalších zařízeních – Smart TV, notebook, počítač, tablet či telefon. Aplikace T-Mobile TV GO nabízí také sedmidenní archiv a možnost si oblíbené pořady nahrát a uložit až na 30 dnů. 

Našli jste v článku chybu?