Hlavní navigace

T-Mobile TV zařazuje do nabídky stanici Canal+ Sport

Sdílet

Filip Rožánek 4. 8. 2022
Studio Canal+ Sport Autor: Filip Rožánek

Fotbaloví fanoušci budou moci sledovat zápasy nové sezony Premier League na obrazovkách T-Mobile TV. Operátor uzavřel dohodu s provozovatelem stanice Canal+ Sport, a to na tři nadcházející sezony. 

Zápasy Premier League mohou sledovat diváci, kteří v rámci T-Mobile TV využívají tarif M či vyšší nebo mají předplacený sportovní balíček Sport Premium. Stanice bude v HD, všechny zápasy budou mít český nebo slovenský komentář. 

Naladit Canal+ Sport mohou jak v rámci digitální T-Mobile TV na EPG pozicích 81 až 87, tak prostřednictvím satelitu na pozicích 91 a 92. Cena všech tarifů T-Mobile TV se pro zákazníky ani s rozšířenou nabídkou nijak nemění.

Archiv umožní zpětné zhlédnutí po dobu až 7 dnů a v případě paralelního vysílání budou moci diváci jednoduše přepínat mezi zápasy napříč dalšími kanály Canal+ Sport. Novinkou je také kombinovaný přenos zápasů, kdy se divákům naskytne zrychlený pohled na dění na zelených trávnících během souběžně hraných zápasů.

Vysílací práva získal T-Mobile spolu se Slovak Telekom a DIGI Slovakia.

Klienti DIGI Slovakia uvidí novou stanici, pokud mají tarif Premium. V aplikaci DIGI GO budou i stanice Canal+ Sport 3 až 7. 

U operátora Slovak Telekom je Canal+ Sport v nabídce produktu Magio TV (tarify L a XL).

„Naše partnerství se společnostmi Slovak Telekom, DIGI Slovakia a T-Mobile Czech Republic umožní přístup ke skvělému obsahu z anglické Premier League více divákům – vedle našich stávajících ve Skylinku a freeSATu. Ladislav Řeháček a jeho tým odvedli na vytvoření programu Canal+ Sport, který má špičkovou produkci, pozvedávající divácký zážitek z anglické Premier League, skvělou práci. Děkujeme všem našim partnerům, se kterými jsme na této dohodě spolupracovali,“ poznamenal Berk Uziyel, generální ředitel společnosti SPI International, která je nyní součástí skupiny Canal+ Group a má na starosti B2B distribuci produktů kanálu Canal+ na tomto území.


Canal+ Sport dostala nabídku od O2 TV, jednání stále nejsou u konce
Přečtěte si také:

Canal+ Sport dostala nabídku od O2 TV, jednání stále nejsou u konce

Našli jste v článku chybu?