Hlavní navigace

Úřad vlády ČR pod vedením Pirátů hledá zaměstnance pro IT a digitalizaci

Sdílet

Jan Sedlák 23. 1. 2022
Strakova akademie, Vláda ČR Autor: Miloslav Rejha, CC BY-SA 3.0

Na Úřadu vlády ČR se otevírají nové pracovní pozice spojené s digitalizací. Tři lidi hledá Odbor Kabinetu místopředsedy vlády pro digitalizaci. Tuto funkci zastává Ivan Bartoš (Piráti), který je zároveň ministrem pro místní rozvoj a digitalizaci. To mimo jiné způsobilo konec Vladimíra Dzurilly na pozici zmocněnce pro IT.

“Pojďme závodit ve stejné lize jako třeba Estonsko, Dánsko či Velká Británie. Není to nereálné, jen je potřeba to odpracovat. Digitální transformace se totiž nenastartuje sama,” láká zájemce bývalý poslanec a nynější náměstek na ministerstvu pro místní rozvoj Ondřej Profant (Piráti).

Jednou z otevřených pozic je referent nebo referentka pro vedení projektů. Jde o dvanáctou platovou třídu s platovým rozsahem 24 770 až 36 470 korun a možností osobních příplatků.

Další otevřenou pozicí do digitalizační sekce je referent nebo referentka pro PR, komunikaci a propagaci. V rámci třinácté platové třídy jde o plat 26 730 až 39 420 korun a možností osobního příplatku.

Do třetice jde o pozici asistenta či asistentky pro administrativní podporu a asistentské práce, a to s devátou platovou třídou v rozsahu 20 400 až 28 920 korun se možností osobního příplatku.

Úřad vlády k tomu v pondělí 24. ledna v 18:00 pořádá online videokonferenci, kde se budou řešit detaily.

Chcete mít každé ráno v mailu přehled aktuálních článků z Lupy? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze i týdenní přehled nebo také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.