Hlavní navigace

Názor k aktualitě V Praze oficiálně začnou jezdit elektrické koloběžky Lime, mají jich být stovky od Majkl - Modré zóny chtěli většinou naivové, co si mysleli...

 • 24. 9. 2018 20:00

  Majkl (neregistrovaný) 94.142.234.---

  Modré zóny chtěli většinou naivové, co si mysleli že jím tím vzniknou pohodlná parkovací místa, protože seč s nějakého důvodu domnívali, že místo před domem je určeno právě pro JEJICH plechového miláčka a když tam parkuje někdo jiný, je to špatně.
  Jak moc to nefunguje, vidíme všichni - ono jaksi ulici nenafouknete a když před domem kde je 10 bytů, zaparkuje těch aut maximálně polovina...

  "Za to, že nejsi schopen si udělat řidičák a pořídit si aspoň nějaké auto ti šťastnější nemohou. Měl by sis uvědomit, že žiješ ve 21 století a bez aut to prostě nejde."

  Dneska si může vzhledem k směšným cenám ojetin pořídit auto opravdu každý, řidičák dají většinou také každému, kdo splňuje alespoň základní gramotnost a je schopen se naučit na zkoušky a odjezdit to před komisařem. Dělat z toho nějakou statusovou věc nebo se vlastnictvím auta vyvyšovat, je totálně mimo.