Hlavní navigace

VŠE chce bořit mýty kolem práce s daty, pořádá proto Data Festival

Sdílet

David Slížek 18. 4. 2018
Data Festival - VŠE

Pracovat s daty nemusí být složité a může to být základ úspěšného podnikání. To je téma akce, kterou na příští týden chystá Fakulta informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze. Data Festival proběhne 25. dubna v Atriu Rajské budovy VŠE.

Základem programu mají být stánky firem, které budou na akci vystavovat svá řešení. Kromě toho festival nabídne přednášky o základech práce s daty a workshopy pro začátečníky i mírně pokročilé.

Se svou přednáškou o tom, jakou roli hrají data při rozjíždění byznysu, vystoupí například Pavel Doležal a Jakub Turner z firmy Keboola a Tomáš Trnka ze startupu SafeYou. Prezentaci o využití AI, BI a Data Science bude mít Jan Vrubel z logistické firmy DHL a o prediktivní analytice bude mluvit Dagmar Bínová z Adastry.

Součástí programu je také panelová diskuze s názvem Data v kuchyni, ve které budou o využívání dat ve velkých firmách mluvit zástupci Avast, Jumpshot a další.

První ročník Data Festivalu poběží celý den, vstup na akci je zdarma a na přednášky se obvykle není potřeba registrovat předem.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 4. 2018 17:23

    Lenka Vesela, bankovni poradkyne (neregistrovaný) 128.199.101.---

    Cesta k úspěchu nemusí být složitá, pokud jí rozumíte.