Hlavní navigace

Názor k aktualitě Za kyberútoky na ministerstvo zahraničí zřejmě stojí ruská vojenská rozvědka od Filip Jirsák - Ano, chtělo by to konečně začít používat rozum....

 • 14. 8. 2019 15:47

  Filip Jirsák

  Ano, chtělo by to konečně začít používat rozum. Například nenazývat nepodloženými bláboly něco, na čem se shoduje několik nezávislých institucí, které jsou pod kontrolou dalších institucí. Nebo neočekávat, že tajné služby budou předkládat nějaké důkazy vám (tip: zaměřte se na to slovíčko tajné).

  Kdo tomu neveril, ten podle komunistickych organu napomahal imperialistickym zlocinnym statum.
  Vy snad za tenhle váš komentář budete vyslýchán tajnou službou, budou vás někde držet desítky hodin, bude vám před barákem věčně parkovat auto, budou vyslýchat vaše kamarády a známé, budou vás přátelé udávat? Nechtělo by to už konečně začít používat rozum a uvědomit si, že je diametrální rozdíl v práci tajné služby demokratického a totalitního státu?

  Nechtělo by to začít používat rozum a uvědomit si, který stát má pořád potřebu rozbíjet státy v blízkém i vzdáleném okolí, vojáci kterého státu jezdí na dovolenou i s tanky a protiletadlovými systémy a pak za to dostávají vyznamenání, ve kterém státě dochází k nehodám stoprocentně konvenčních zařízení u kterých v žádném případě nedošlo k žádnému úniku radiace, akorát teda radiace úplně náhodou byla zvýšená třikrát, teda vlastně šestnáctkrát, a po týdnu dojde i na evakuaci?