Hlavní navigace

Názor k aktualitě Zákazníci Skylinku se dočkali zařazení Adventure TV, zatím vysílá volně od Vindis - Fajn. Nebudu nadále odpovídat. Je naprosto evidentní, že...

 • 14. 12. 2018 10:48

  Vindis

  Fajn. Nebudu nadále odpovídat. Je naprosto evidentní, že jsi zaujatý a budeš vždy házet špínu na Skylink. Tady nějakou objektivní debatu nelze očekávat.
  Nehájím Skylink. A už vůbec neporovnávám s jinou službou. Je mi jasný, že Sky je někde jinde. Skylink nemá takové prostředky, aby se mu vyrovnal. Já jen reaguji na ty, co musí za každou cenu poškozovat Skylink. A hlavně také na ty, co musí upozorňovat na to, že západ to má lepší. O to větší sranda je, že zmiňuješ, abych já neporovnával Sky a Skylink. Přitom ty to od začátku děláš. Odsuzuješ Skylink za to, že Sky to má lepší, že Sky by to nedělal apod. Takže kdo tady co porovnává.

  Ale když už. I kdyby Sky Q byla internetová telka, tak to na tom celém nic nemění. Protože i přes internet lze šířit v HD. Což také šíří - těch 22 HD. Tak proč nešíří i těch zbylých 21?

  A když už jsme u satelitu. Tak třeba zde http://en.satexpat.com/tv/italy/sky/
  Z toho vyčtu si laskavě všimni kolik z nich je v HD a kolik z nich je v SD. Takže laskavě netvrď, že Sky Italia nemá v nabídce žádný SD kanál.

  A když už jsi sem dal i ten svůj odkaz na wiki, tak si to předtím i pořádně pročti, protože v té tabulce je
  N° canali +500
  N° canali HD +80

  Tedy máš pravdu, že mají přes 80 HD kanálů. Ale z kolika? Z celkových 500 kanálů. Což je nějakých 16 procent. Co je pak těch zbylých 420? Takže HD stále nemá většinu.