Hlavní navigace

Názor k aktualitě Zásilkovna končí s Českou poštou. Zdůvodňuje to drahými a nekvalitními službami od anonym - Myslím si, že aby JAKEKOLIV příspěvky k tomuto...

 • 12. 1. 2021 21:31

  bez přezdívky

  Myslím si, že aby JAKEKOLIV příspěvky k tomuto článku typu "pošta je na nic - Zásilkovna "boží" .. měly mít u napsaného názoru i počet odeslaných zásilek skrze danou službu za loňský rok.. protože pak tu budeme číst přípsěvky typu "pošta je totálně ubohá - balík na druhé straně nedoručili ani po třetí reklamaci" - a přitom daný jedinec poslal do 5 balíků ZA ROK! skrze poštu...

  Za sebe (naše společnosti) mohu říci, že jen v roce 2020 jsme poslali 1050 zásilek skrze zásikovnu, asi u méně jak 10 jsme museli reklamovat, proč to pořád stojí na depu, žádnou naštěstí (!) nakonec neztratili, i když dvakrát nás vyzvali k podání reklamace pro ztrátu. Vadí mi u nich neskutečná arogance typu, že faktury vydávají týdně nikoliv měsíčně a automaticky si strhávají vybrané dobírky na započtení svých služeb - i když ty služby mohou být stále nedořešené a ve stadiu reklamace. NIKDY co si pamatuji, nevrátili JEDINOU KORUNU!

  Přes Českou poštu včetně dopisů apod. prošlo něco přes 800 zásilek. Zadná se neztratila a to ani dopisy, které nebyly doporučené. Nemuseli jsme reklamovat ani žádnou nepřipsanou dobírku na účet. Zasilky opslané skrze poštu běžně kolegové podávají u okénka na místní pobočce, takže žádné preferované zacházení ze strany pošty typu partnerská smlouva apod.

  - oproti tomu sotjí Ceská pošta, kde reklamační proces funguje naprosto na jedničku a svých peněz se doberete.. Pošta automaticky vrací např. doběrečné, pokud si balík na dobírku nikdo na druhé straně nevyzvedl. V našem případě to vypadá tak, že zásilku nám vrátí a k tomu je v přilepené obálce v hotovosti třeba 25-30 Kč (ted nevím přesně kolik). Vůbec o to nemusíte žádat.

  Zásilkovna by opravdu mela DRZET USTA (slušně řečeno) - protože podniká na naprosto odlišeném trhu než pošta. Doručuje jen hromadné dodávky do svých pár tisíců nasmlouvaných obchodů, nemusí nikoho "nahánět", žádné druhé pokusy o doručení a bude se tady lacině vytahovat na poštu, která zaváží do každé pr***le (omlouvám se menším obcím - ale je to nutné pro srovnání).

  12. 1. 2021, 21:33 editováno autorem komentáře