Hlavní navigace

Názor k aktualitě Zásilkovna končí s Českou poštou. Zdůvodňuje to drahými a nekvalitními službami od anonym - co se týče toho primárního agumentu - zdalí...

 • 13. 1. 2021 0:49

  bez přezdívky

  co se týče toho primárního agumentu - zdalí má smysl mít diskusi - tak z mnoha pohledů ano:

  a) má smysl mít stupidní TV show typu "výměna manželek"? - já tedy osobně v životě neviděl jediný díl, ale na internetu se dočtete, že to je báječný způsob jak markentigově tzv. "hodit rukavici do ringu" - a ať se komentující sežerou navzájem.. zkrátka "hot topic"

  b) co se týče zásilkovna vs. pošta.. já si osobně myslím, že ta diskuse má velký smysl. Vy to možná vnímáte tak, že tu je pár "kreatur", co si tu hladí nějaké své ego a budou vyřvávat a osočovat druhou stranu, že je totálně mimo a kdesi cosi. ale nezapomeňte na to, že Zásilkovna marketingově dlouhodobě udržuje vztahy s Internet info (Lupa a další) a tedy její marketing BEZPOCHYBY velmi podrobně analyzuje tuto diskusi. Zásilkovně můžete nadávat na FB (když vám to přijde vhodné) - pravděpodobně z toho nic moc nezískáte.. ale periodikum typu LUPA, to je něco jiného.. zde se vám nestane, že nepohodlný komentář bude "omylem" vymazán z existence.. co je na lupě - to je k dohledání skrze google i po více jak 10 letech..

  takže ano, diskuse pro a proti danému tvrzení zásilkovny má opravdu smysl. Je to navíc typický subjekt, který zneužívá svého dominantního postavení na trhu k oslabování práv či jejich vymáhání ze strany svých zákazníků.