Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Zbrojení Jakuba Havrlanta na Vánoce v Mallu pokračuje. Zapojuje mobily od Radek - Tak nejdřív ať si vyřeší problémy s distribucí...

 • 7. 11. 2016 12:16

  Radek (neregistrovaný) ---.120.broadband12.iol.cz

  Tak nejdřív ať si vyřeší problémy s distribucí zboží, podle ohlasů na Fb jim to pořád kripluje.
  Do té doby můžou zbrojit jak chtějí, já nakupuju jinde. Až bude garance DORUČENÍ (nikoli imaginární předání nějaké přepravce, která pak stejně nezná číslo balíku, protože Mall lže), pak možná Mall zase zkusím, když nebudu na zboží spěchat.

 • 9. 11. 2016 9:56

  MALL.CZ (neregistrovaný) 92.43.56.---

  Dobrý den, Radku,

  z Vašeho komentáře cítíme, že jste měl nepříjemnou zkušenost při nákupu u naší společnosti. Tato situace nás mrzí a samozřejmě bychom případné pochybení rádi prověřili a nabídli Vám vhodnou kompenzaci. Mohl byste nás kontaktovat do e-mailu overeno@mall.cz ? Pokud se nejedná o aktuální problém, prosím, přijměte naši omluvu za způsobené nepříjemnosti a budeme rádi, když se k nám v budoucnu ještě vrátíte.
  Akce Garance doručení nám tedy již skončila, ale určitě se můžete těšit na nové a taktéž lákavé akce.
  Momentálně jsme například rozšířili počet výdejních míst, v dalších městech doručujeme objednávky i v sobotu. V Praze Vám dokážeme zásilku doručit i v den objednání. Naše služby se snažíme neustále zlepšovat a pro naše zákazníky zajistit co nejkratší lhůtu pro doručení.

  Sledujte i nadále naši stránku na Facebooku, kde se o všech akcích vždy dozvíte.

  Děkujeme!

  Team MALL.CZ