Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Komunista Ondráček navrhuje, aby se poplatky za ČT a rozhlas nemusely platit od Martin - Stejnou logikou by tedy pak mohl navrhnout, že...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 10. 2020 9:38

  Martin

  Stejnou logikou by tedy pak mohl navrhnout, že pokud někdo prohlásí, že nejezdí vlakem, nebudou jeho daně používány na dotování železnic, pokud někdo prohlásí, že nemá auto, nebudou jeho daně použity na opravy silnic atd. atd. Jinými slovy je to hloupost, ale co od komunistické mlátičky s falešným titulem očekávat jiného. Je dobře, že ta strana finálně míří mimo sněmovnu.

 • 6. 10. 2020 17:26

  ​ Bystroushaak

  Souhlasím s implikací, že spousta sfér působnosti kam stát cpe prachy by se měla zrušit. Dotování železnic je docela dobrý kandidát. Další jsou určitě opravy silnic, kam tečou nemalé peníze, a přesto jsou silnice ve stavu, že by se i nedaleko centra prahy dal natáčet postapokalyptický seriál.

  Česká televize a radio je dneska smutný a vesměs irelevantní relikt minulosti a naprosto nevím proč se toho lejou takové prachy, když výsledek doslova není vidět. To že spousta lidí z mojí generace radio a televizi nevlastní, a je to pro nás asi stejně relevantní jako telegraf, je další důvod proč povinné poplatky zrušit. Pokud v tom někdo tu hodnotu vidí, ať si to klidně dál platí.

 • 8. 10. 2020 8:40

  bez přezdívky

  Pletete jablka s hruškami.Daně a extra poplatky je úplně něco jiného.Na dobročinné účely nemocným lidem,na léčbu rakoviny a další, také dobrovolně přispíváte i když podstatná část na léčbu, jde také z daní.Poplatky ČT,Č.radio musíte platit nedobrovolně,po­vinně.