Hlavní navigace

Názor k článku Adam Paclt (IceWarp): Proti Microsoftu půjdeme tvrdě. Pomohou i další akvizice od Adam Paclt - Dobrý den, moc děkuji, že jste si dal ten...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 23. 2. 2017 19:50

  Adam Paclt (neregistrovaný) 2001:4de8:f0f0:----:----:----:----:----

  Dobrý den,

  moc děkuji, že jste si dal ten čas napsat tak dlouhý příspěvek, moc si toho vážíme.

  -- co se balíčku týče, ono je to složitější. V tuto chvíli má zákazník možnost využít jeden z našich dostupných imagů pro virtualizační platformy - mysleli jsme si, že to bude nejlepší cesta. Je pravda, že balíčky jsme vypustili. Důvodem je wizard - který se automaticky po deployi spustí a umožní správci nakonfigurovat kompletně celý produkt. Ta interakce v případě použití balíčků by nebyla tak dobrá. Každopádně děkuji za podnět - nechal jsem to u nás protéct vývojem a určitě něco vymyslíme, abychom vyšli vstříc.

  -- co se support týče, nemohu přímo reagovat - ale hodně jsme na tom teď celosvětově zapracovali.

  -- no a co se týče kalendáře - při vývoji calendaringu (a je jedno o jakém produktu kde na světě se bavíme) naražíte na definované standardy, které zkrátka musíte dodržovat. Některé firmy - zejména ty velké si velmi rády standardy upravují a pak dochází k problémům. Během příštího týdne budeme vydávat IceWarp server verze 12 - který adresuje opravdu mnoho a mnoho z toho co si naši zákazníci přáli a kompletně engine kalendáře jsme zcela přepracovali. Což nám dalo zabrat. Museli jsme se do toho pustit i z důvodů integrace nového produktu TeamChat. Na této verzi jsme pracovali rok.

  Kdybych mohl pomoci, můžete mi napsat přímo ja můj email adam@ic....cz (icewarp.cz).