Hlavní navigace

Názor k článku Adam Paclt (IceWarp): Proti Microsoftu půjdeme tvrdě. Pomohou i další akvizice od Adam Paclt - Dobrý den, děkujeme za přání. IceWarp už dávno není...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 23. 2. 2017 20:02

  Adam Paclt (neregistrovaný) 2001:4de8:f0f0:----:----:----:----:----

  Dobrý den,

  děkujeme za přání. IceWarp už dávno není klasický e-mailový server - doba kdy našim zákazníkům stačil e-mail je dávno pryč. V nové verzi 12 je celá věc ještě více zřejmá - jdeme cestou kolaborace, práce s dokumenty, spolupráce napříč platformami včetně mobilních zařízení - tedy přesně tak, kam směřuje trh. Aby to bylo ještě o něco těžší, musíte při vývoji produktu, fixování bugů (ty patří k vývoji - zejména složité platformy, jakou náš produkt zkrátka je) ještě zachovat inovační křivku a přemýšlet kde chcete být s řešením za několik a přitom uspokojit ultra širokou masu zákazníků - přičemž každý z nich má vlastní požadavky.

  Co mohu říct je, že máme fantastický tým lidí, který dře do úmoru. Developeři dělají víkendovky, support jede v režimu 24-7 a follow the sun, lidi okolo mě ve vedení firmy nevidí své rodiny jindy než o víkendu a já sám jsem spíš v letadle než v kanceláři. Dáváme do toho všechno a osobně věřím, že se nám podaří urvat co největší možné procento trhu.

  Cloud je klíč a cesta - všichni v našem odvětví to vědí od roku 2012 - My sami máme infrastrukturu na třech kontinentech a aktuálně pracujeme s technologickými partnery na strategii masivního rozšíření. Pracujete s latencí i legalními otázkami týkajících se zemí, kde máte data uložena. Samozřejmě ruku v ruce s cloudem jde 24-7 support, NOC a spousta domácích úkolů..

  Bojuje s tím každý..

  -- Adam