Hlavní navigace

Názor k článku Policie dala zajistit doménu „growshopu“, užitou ke „spáchání trestného činu“ od Lol Phirae - Nemám čas celé komentovat, tak jen k finanční...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 12. 2013 11:02

    Lol Phirae (neregistrovaný) 2001:470:6f:----:----:----:----:----

    Nemám čas celé komentovat, tak jen k finanční stránce. Stát je na tom zřejmě tak dobře, že si můžu dovolit nejen vyhodit desítky milionů za akci jakéhosi pošuka, který má vzdělání v oboru sociální pedagogika (!!!), ale i zlikvidovat desítky firem a živnostníků platících daně a zaměstnávajících lidi. Vždyť na každém ÚP jim nabídnou desítky volných míst uhlobaronů, milionářů z povolání, případně alespoň generálních ředitelů. O tom, jak výtečně je na tom tenhle stát, ostatně vypovídá např. tento článek: Na výletě s dcerou ji srazil motorkář, pomozte jí získat plicní ventilátor.

    Lenka má přerušenou míchu, její polykací reflex funguje jen z třiceti procent. Je doživotně závislá na plicní ventilaci. Vánoční sbírka by jí měla zajistit koupi kompenzačních pomůcek a rezervního plicního ventilátoru, aby se maminka mohla o Lenku starat doma. Dohromady by měly všechny potřebné věci vyjít zhruba na 250 tisíc korun.

    Tak, daňový poplatníku, běž dát peníze na charitu, protože důležitější je likvidovat obchody se zahradnickými potřebami!