Hlavní navigace

Názor k článku Adobe CS2 a řada dalšího software zdarma. Skutečně? od Petr - Vážení přispěvatelé, zajímalo by mne, kolik z vás...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 4. 11. 2013 19:41

  Petr (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

  Vážení přispěvatelé, zajímalo by mne, kolik z vás umí číst, rozumí anglicky a opravdu si zkusil SW stáhnout a nainstalovat..

  Pokud by tomu tak totiž bylo, jako jsem udělal já, tak by jste si všimli, že mají pravdu ti, kdo píší, že je to kvůli vypnutí aktivačních serverů...
  Toto ovšem píše právě i Adobe na svých stránkách, přičemž druhá stránka věci ale je, že těsně před tím, než si SW stáhnete, musíte odsouhlasit znění licenčních podmínek firmy Adobe.
  A právě tam je napsáno, že čestně prohlašujete, že jste "legálním" majitelem SW pro který použijete daný licenční kód a souhlasíte v plném znění s licenčním ujednáním firmy Adobe.

  takže pánové, a snad i dámy, konec diskuzí, slovníček do ruky a zkuste si konečně skutečně přečíst to, co vám výrobce píše, před tím, než kliknete na tlačítko "Agree"... protože když kliknete na to druhé, tak to přece nejde nainstalovat... že ?!!!