Hlavní navigace

Názor k článku Adoptovat děti Microsoftu a Nokie a pořídit si Lumii? Já říkám ano...

 • 16. 5. 2012 10:52

  Aleš (neregistrovaný) 188.72.73.---

  Zrovna včera jsem si s tím u kamaráda hrál. Přišlo mi to dost zoufalé a nejvíc mě pobavilo, když jsem chtěl prozkoumat Nokia Auto a poslalo mě to do háje, že potřebuji připojení k netu. Tomu se říká kvalitní navigace.

  Na celém telefonu mě zaujalo akorát to, že kdysi dávno byly Nokie dražší než zbytek trhu a stejně šly na odbyt. Dneska jsou levné, reklamy milion a stejně jsou to ležáky.

  A není náhoda, že se nám tu začaly objevovat oslavné reklamy od "důvěryhodných" lidí typu Radka Huhlána či Daniela Dočekala se stejně "náhodným" przněním češtiny. Jak už tu zaznělo, "Metro rozhraní", "Google služby", "Carl Zeiss optika" "pořídit si Lumii", ale "zkušenosti s Lumia" a podobné dobytčárny nasvědčují, že buď jde o stejnou nemoc a nebo jednoho divného autora textů, pod kterými jsou výše uvedení "experti" podepsáni.

  Ještě by se hodilo do článku připsat, kde Daniel Dočekal (a ostatní pochlebovači, kteří se vyrojili) Lumii vzal a kolik za ní dal. Co se proslýchá, rozdala je Nokia zdarma právě za účelem zaplevelování netu rádoby recenzemi. Ne že bych někomu ten šunt záviděl, ale pokud něco dostanu zadarmo, těžko na to budu psát "nezávislou" recenzi nebo kritiku, že.
  Čili docela by mě zajímalo oficiální vyjádření Lupy, jak je to s Nokií zadarmo (a tím pádem nezávislostí recenze).