Hlavní navigace

Názor k článku ADSL už je, ale ještě není od David Petrla - Ale to se pak podívejte i na: http://www.storeonline.cz/zone/statistika.asp kde vidíte,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 30. 5. 2002 9:50

  David Petrla (neregistrovaný)
  Ale to se pak podívejte i na:

  http://www.storeonline.cz/zone/statistika.asp

  kde vidíte, jak ta statistika vypadá.

  Anebo ještě lépe - vytvořte si testovací obchod zde:

  http://www.storeonline.cz/zone/newshop.asp

  Máte ho měsíc zdarma i s těmi statistikami. Vyzkoušejte - porovnejte - uvidíte. Získáte třeba informace o tom, kteří zákazníci se dívali na které zboží, i když ho nekoupili.

  Nezapomeňte, že statistiky můžete kdykoliv zapnout a vypnout. Můžete je mít třeba zapnuty po dobu nějaké akce, třeba půl měsíce - počítá se vám jenom cena za toho půl měsíce.

  A konečně - jestli jsou to statistiky, co pro vás příliš drahé, lze se domluvit na speciálních podmínkách. Možná budete překvapen, co všechno je možné.

  Na Store OnLine se dají postavit opravdu hezké obchody, třeba:

  www.telepoint.cz

  Navíc si uvědomte, že Store OnLine je vstupní verze, zatímco vyšší verze, eStore, nabízí radikálně větší možnosti. To znamená, že váš obchod může být doplněn o jakoukoliv novou vlastnost, třeba integraci se vašimi - klidně proprietárními - firemními systémy, off-line klienta pro nakupování (právě ho nasazujeme u klienta, kde zvládne v pohodě synchronizovat 60.000 položek zboží i se stavy skladu), jiné typy plateb, posílání dárkových kupónů, průvodce na sestavování zboží (třeba PC sestav), samozřejmostí je WAP, posílání SMS, zpracování přijatých SMS, atd. atd. Store OnLine naše nabídka nekončí, ale začíná!

  Pokud jde o ADSL - je to skutečně tak, že provoz eStore po ADSL se vám nepočítá do přenesených dat.

  Informace jsou na www.storeonline.cz. Nebo napište na support@storeonline.cz a zeptejte se na cokoliv.