Hlavní navigace

Názor k článku Agregátory dopravy slibují e-shopům úspory, dopravci jim moc nefandí od anonym - Dobrý den, rád bych doplnil, co není z článku...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 6. 2014 12:42

  bez přezdívky

  Dobrý den,

  rád bych doplnil, co není z článku úplně zřejmé.

  Balikobot.cz implementuje řešení přepravců, ale netendruje podmínky. Ceny zásilek jsou shodné, jaké máte u vašeho přepravce. Vyjednání podmínek přepravy je vždy na daném obchodu. Jsme pro jednotlivé přepravce partnerem, který za ně provádí implementaci. Do obchodu nezasahujeme.

  Balikobot.cz je systém, který Vám umožní tisk štítků a sledování zásilek přímo ze systému Vašeho internetového obchodu. Nemusíte se přihlašovat do jednotlivých systémů přepravních služeb ani do žádných jiných systémů. Vše řešíte z jednoho místa, které znáte nejlépe, tedy ze své administrace. Šetříte tak čas a tím samozřejmě peníze. Nemusíte navíc implementovat několik systémů, případný přechod z jednoho na druhý je v okamžiku. Exporty některá shopová řešení skutečně umí, ale práce v logistice není o exportech, ale o datech v čase. Každý eshop potřebuje balit balíky celý den a ne exportovat data do instalovaných aplikací nebo aplikací ala Česká pošta, tj s rozhraním klávesnice myš. Vše toto Balikobot řeší se zkušeností s provozem eshopů. Kdybychom si nebyli jistí potřebou této služby na trhu, nikdy bychom ji nespouštěli. Víceméně nás k tomuto produktu dovedly přímo partnerské eshopy Srovnáme, jelikož toto vnímají jako zásadní problém ve svém fungovaní.

  Martin Šauer
  Balikobot.cz