Hlavní navigace

Názor k článku Agregátory dopravy slibují e-shopům úspory, dopravci jim moc nefandí od Balíkonoš.cz - Dobrý den, tímto bych rád upřesnil, jak Balíkonoš jako...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 6. 2014 21:04

  Balíkonoš.cz (neregistrovaný) 80.250.0.---

  Dobrý den,

  tímto bych rád upřesnil, jak Balíkonoš jako celek funguje. Chápeme, že data o zásilkách již každý eshop generuje v CSV popř. XML či jiných formátech. Nicméně do systému Balíkonoš zadáváte data najednou a v jedné struktuře. Způsobů je více, pomocí CSV souboru, API nebo i ručně, pokud by chtěl někdo vkládat zásilky jednotlivě. Nemusíte se tak již vůbec nikdy přihlašovat do systémů přepravců.

  Navíc máte všechny zásilky na jednom místě a můžete kontrolovat, které zásilky byly kdy doručené, které se vracejí nebo dokonce stahovat seznamy zpožděných zásilek, u kterých je garantovaný čas dodání.

  Svozy se objednávají automaticky dle toho, kdy zásilky vložíte a svozové protokoly můžete generovat na webu, nebo také pomocí API.

  Tisk štítků je samozřejmostí a podporuje i doplňkové služby, které nabízejí jednotliví přepravci - vše online v klientské zóně nebo pomocí API.

  Filip Otřísal
  Balíkonoš.cz