Hlavní navigace

Názor k článku Airbnb naráží i v Evropě, dostal pokutu 30 tisíc eur od katalánských úřadů od iva - !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!! přečti si pořádně, co je v podmínkách airbnb...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 15. 7. 2015 10:06

  iva (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!
  přečti si pořádně, co je v podmínkách airbnb ! Už jen při pocitu !!!!!! ohrožení má vlastník ( ten co pronajímá ) volat policii.A taky je tam to, že pokud by se mu turista nezdál, nemusí ho ubytovat, ale - bacha na to, pokud to udělá vlastník víckrát, v nabídkách airbnb se propadne a nebude mít kšeft.Tedy je v jeho zájmu vzít všechno.Varování ohledně policie , týkající se okolních obyvatelů takového bytu se netýká tebe ,kdyby ano pak bys mohl policii volat každý 3. den , tak u nás pronajímá jeden cizinec svůj pidi byteček za šílený prachy!! Nikdy nevíš co je to za magory co máš vedle, neznáš jejich kriminální minulost a piš si, že vlastník, ( zejména cizinci tady skupují byty ), daně neodvádí.Přihlásí tak každého desátého.
  Tobě sebere pocit domova , základní právo na domov a na tobě ! rejžuje jak se dá. V baráku se ti nekontrolovaně pohybuje půl zeměkoule a my jsme např. vypočítali 120 úplně cizích lidí v baráku během půl roku.On na tom vydělal kolem 180.000, - ,-Kč.A to, že někteří vypadají, že v životě neviděli plynový sporák a může barák vybouchnout nebo vyhořet přes jeho papundelkové dveře se neřeší.Neřeší se ani 100% jistota, že do baráku zavleče ta svoloč štěnice , ani to že nám tady hulí jak fabrika, dělají bordel.Tohle policie nevyřeší tady je nutné zpětně upravit krátkodobé pronájmy jako činnost ubytoven s hygienickým opatřením a i požárním a kontrolou finančáku.
  Víš co ? Pořád ještě jsme tady doma my a ne např. namachrovaná svoloč, co si sem jede užít.