Hlavní navigace

Názor k článku Alenka v říši divů od :-) - No samozřejmě, že je to blbost a technicky...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 11. 2. 2008 8:48

  :-) (neregistrovaný)
  No samozřejmě, že je to blbost a technicky nerealizovatelná! To ovšem nikomu nebrání se to snažit uzákonit :-))) Zrovna tak, jako někteří ISP mají ve smlouvě odpojení (či dokonce pokutu), pokud připojení nasdílíte třetí straně. Což je v praxi taky nezjistitelné, ale přes to měl alespoň před pár lety tento dodatek ve smlouvě každý druhý ISP :-)))

  Takové "bububu" od podobných organizací je jen pro smích - stejně jako články od údajných vyšetřovatelů policie "dostaneme se i do uzavřených sítí" :-)
  Když člověk šifruje traffic, dál má zašifrovaný všechny HDD např. programem TrueCrypt 5 (kterému teď nenápadně dělám reklamu, protože je naprosto boží a od této verze umí šifrovat i boot disk windows!!)

  Tak samozřejmě nikomu nic neudělají - taková opatření platí (a doplácí na ně) vždycky nějaká chudák stará tetička, která někde omylem klikla a dostate plnou palbu zákona...

  Kdo ale skutečně řeší warez, stahuje sdílí atd., tak má všechno podchycený, zašifrovaný a v podstatě na něj nikdo nemůže nijak :-))