Hlavní navigace

Názor k článku AllPeers - český projekt s velkými ambicemi od anonym - Jistě, Pinky se to dokonale znemožnil. Nehledě na...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 18. 9. 2006 14:21

  anonymní
  Jistě, Pinky se to dokonale znemožnil. Nehledě na to, že řada jeho "prohlášení" je přímo zralá na trestní oznámení za pomluvu a trestní oznámení na křivé obvinění. Ale co by si člověk na chudákovi vzal..

  Více než pikantní je to, že tento člověk skutečně provozuje největší český Jabber server pro pár tisíc lidí, a jako admin má *teoretickou* možnost tuto komunikaci i monitorovat, analyzovat, odposlouchávat. Skutečně chcete aby takovýto člověk měl nad Vašimi zprávami přehled? Já tedy rozhodně ne...

  I proto používám MSN a SSL, pro Microsoft jsem jeden z desítek miliónů, a sledovat někoho je takto mnohem složitější. NEvadí mi, že si nemohu vybrat server, protože žádný český Jabber server bych stejně nepoužil.

  Pinky si nasral do vlastních kalhot :-) A navíc opět nemá odpověď na ony audio a video konference a sdílení souborů bez omezení velikosti i na privátní IP za NATem. Protože tyto pokročilé funkčnosti jsou vlastní kombinaci MSN / Windows Live MEssenger.