Hlavní navigace

Názor k článku Analýza: ČTÚ půjde do aukce a do boje za virtuály bez Roberta Pelikána od Telekomunikační ještěr - Už to tady zaznělo, jen to zopakuju: volejte...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 10. 9. 2012 14:25

  Telekomunikační ještěr (neregistrovaný) 89.176.108.---

  Už to tady zaznělo, jen to zopakuju: volejte přes internet. Shora je zmíněný systém zpětného volání, tzv. callback. Zvykněte si na něj, místo 7Kč voláte za 2 kačky. Bez paušálu a se sekundovým účtováním. Já si myslím, že je to sen, volat za tyto prachy na předplacenku z mobilu.

  Chci se jen vyjádřit ke komfortnosti toho callbacku. Tam, kde se inicializuje SMSkou: U androidu existuje do mobilu speciální aplikace, přes kterou lze takto volat pohodlně z adresáře (jmenuje se coolback a je pro android). Důležité je, že Voocall Vám umožní volat tak, jakoby jste volali ze svého mobilu, ukáže se Vaše číslo, t.j. volající ani nepozná, že voláte za levno a může volat zpět na Váš mobil.

  Pokud jde o Odorik, ten umožňuje inicializaci zpětného volání prozvoněním, takže nemusíte platit 1,50 Kč za SMS. Tento systém je pohodlný a moc jsem si ho oblíbil - u 10ti nejčastěji volaných účastníků jde u operátora přes webové rozhraní nastavit 10 různých čísel, které jen prozvoníte a systém Vám dotyčnou osobu zavolá. Mimoto můžete u operátora uložit dalších 100 čísel do tel. seznamu a pak je zadávat zkráceně (1-100).

  Platit 6,50 Kč /min, t.j. reálně 10 Kč/min se započítáním minutového účtování za této situace hraničí s idiocií.