Hlavní navigace

Názor k článku ANO, Faltýnek, Hlína, Feranec, ČD-Telematika, CHAPS. Jak se to rýmuje? od Klik je cvik - ,, Pokud pan Sedlák volí takto vyhraněné výrazy,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 5. 2018 11:46

  Klik je cvik (neregistrovaný) 84.19.86.---

  ,, Pokud pan Sedlák volí takto vyhraněné výrazy, bylo by na místě vysvětlit, proč je "spojenectví" vhodnější než "spolupráce" nebo proč slovní spojení "nejvyšších vládců hnutí" je upřednostníl před důstojnějším "nejvyšších představitelů hnutí". Především, spojenectví se uzavírá mezi vnějšími subjekty, volba slova "spojenectví" pro popis vztahu uvnitř jedné organizace má významně citově zabarvený charakter. Rozdíl mezi "vládcem" a "představitelem" je v daném kontextu ještě zřejmější. ,,

  Autor nic nemusí.

  Sice jste toho napsal ve svém názoru opravdu hodně a dal jste si ve vší uctě na tom záležet, nicméně z vašeho názoru jsem nabyl jedno jediné přesvědčení a to přesvědčení že jste se zcela vyhnul tématu předmětného článku.

  Co je však zcela zřejmé je skutečnost že napadáte ve vlastním OT výsadní právo autora a měl byste vědět nebo zřejmě určitě víte že kritizovat autora jakéhokoliv článku je neslušné , protože kritika díla je čistě výsadou autora. Vždy tomu tak bylo je a snad také bude.

  Tohle není politický server, ale server odborný a nesnižujte prosím odbornost autora pokud Vám není jeho odbornost známa .

  Server Lupa.cz jsem také nevolil.