Hlavní navigace

Názor k článku bilezbozi.cz načerno od miroslav.kucera - Zdravim, vase rceni: <i>"Co se tyce domeny bilezbozi.com, zaregistrovali jsme...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 5. 2002 10:55

  miroslav.kucera (neregistrovaný)
  Zdravim,

  vase rceni:

  <i>"Co se tyce domeny bilezbozi.com, zaregistrovali jsme si ji nikoliv z duvodu moznosti zameny, ale z prozaickeho duvodu dobreho umisteni ve vyhledavacich."</i>

  zni opravdu verohodne, az na to, ze na strankach - jak pise nekde v diskusi p. Fryc, jste nemeli logo Bilysvet (ktere je tam nyni), ale logo Bilezbozi. Pak vase tvrzeni o dobrem umisteni ve vyhledavacich zni jako neprilis dobre a zavadejici.

  To, jak se projevuje nazev domeny na vysledcich vyhledavani, opravdu nevim - to by nam spise rekl Marek Prokop - ale osobne bych, z duvodu, kvuli kterym cely spor vznikl, domenu neregistroval, protože případné problémy vždy převáží užitek s lepšího umístnění ve vyhledávačích.

  A je tu jeste jeden duvod, proc se osobne priklanim k tomu, ze bilezbozi je v pravu. Soudni rizeni neni totiz nic levneho a rozhodne nic rychleho - a to, ze bilezbozi (jako internetovy obchod!) sahne k takovemu opatreni (určite nepopulárnímu), o necem svedci. Ruzne konfliky na internetu se zkopirovanim designu, textu atd. se vzdy resily domluvou mezi obema stranami sporu.