Hlavní navigace

Názor k článku bilezbozi.cz načerno od Petr Souček - Hm a co ten screenshot http://www.lupa.cz/download/a-audio.jpg ? Jasně je...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 5. 2002 17:00

  Petr Souček (neregistrovaný)
  Hm a co ten screenshot http://www.lupa.cz/download/a-audio.jpg ?
  Jasně je tam uvedeno: "Jméno firmy: Bílé-zboží.com s.r.o.", ale uvedené IČO 25233815 odpovídá firmě A - AUDIO, s.r.o. a uvedené DIČ 138-138252338 vůbec neexistuje. Podle serveru MFČR firma A - AUDIO, s.r.o. není plátcem DPH.

  A dodneška je na adrese http://www.bile-zbozi.com/indexd.php?vstup=5100 uvedeno neexistující DIČ a chybí tam obchodní jméno provozovatele, to je pokud vím v rozporu s Živnostenským zákonem i Obchodním zákoníkem.
  Pikantní je i to, že stránka má v hlavičce uvedeno HELLER elektro-center, i na fotkách je nápis Heller vidět, nikde ale není uvedeno, jakou má firma souvislost s firmou Michael Heller -Heller-Elektro-Center a/nebo Heller - Elektro Center, s.r.o. sídlící na stejné adrese jako A-Audio s.r.o. Viz http://www.heller-elektro.cz/ - tam si ale všimněte, že ačkoliv web vypadá skoro stejně, důležité údaje jsou uváděny správně.
  A ani ve firemním profilu na http://www.bile-zbozi.com/indexd.php?vstup=5300 se nedozvíte nic o tom, kdo obchod provozuje.

  To tedy opravdu o moc velké serióznosti nesvědčí.