Hlavní navigace

Názor k článku Bitcoiny? Vidím jen nějaké shluky čísel a písmen. Fuka má za sebou první soud od Petr Holý - To je hodně hrubý názor svědčící o Vaší...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 10. 2014 8:54

  Petr Holý

  To je hodně hrubý názor svědčící o Vaší neznalosti.

  Soudce je odborník na právo, a obvykle má širší znalosti i ze spousty dalších oborů, se kterými se setká při řešení sporů, a věřte že těch oborů jsou desítky. Ale nemůže být odborník na všechno s čím se setká, protože se při rozhodování setkává prakticky se všemi obory lidské činnosti.

  Mimochodem, na bitcoiny přece odborník ani žádný neexistuje, stále se ještě ani přesně neví, jestli to náhodou není velký podvod resp. letadlo :)))))

  Mimochodem, v tomto konkrétním případě je přece úplně jedno, že Fuka prodával bitcoiny, podstata podvodu v tomto případě by byla úplně stejná, kdyby prodával cokoliv jiného, třeba dětské židličky.

  Mimochodem, na pochopení shluku čísel přece tento spor zjevně nestojí, stojí na tom, zda byla platně uzavřená jakákoliv smlouva mezi žalobce objednávajícím prý léky a žalovaným Fukou. A je poměrně zjevné, proč žalobce tu korespondenci o objednávání léků nepředložil ....

  1) prokázalo by se tím patrně, že s Fukou to nemělo ve fází léků nic společného
  2) mohlo by se ukázat, že objednával léky na předpis a měl by problémy žalobce

  Z toho co bylo v článku napsáno se to zdá být jasný případ a to, že se jedná o bitcoiny, je nepodstatná zajímavost.