Hlavní navigace

Názor k článku Bitcoiny? Vidím jen nějaké shluky čísel a písmen. Fuka má za sebou první soud od x x - K události mělo dojít už za platnosti tohoto...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 10. 2014 11:30

  x x (neregistrovaný) 78.157.139.---

  K události mělo dojít už za platnosti tohoto zákona. FF nabyl peníze v dobré víře, spravedlivě a poctivým způsobem bez rozporu s dobrými mravy, bez protiprávního jednání. Shodnou se místní právní experti co se tím živí, a dokáží právně precizovat a vyargumentovat, zda FF se bezdůvodně obohatil?
  1) je splněna definice podmínky, že se nespravedlivě obohatil?
  2) byl to on, kdo něhoko ochudil?
  3) porušil nějakým způsobem smluvní právo?
  4) stačí k této transakci smlouvu uzavřít distančním způsobem?
  5) za jakých podmínek v této věci lze uznat majlovou komunikaci jako důkaz? A to z hlediska prokázání, kdo majl skutečně napsal a byl tedy jednající osobou. Tedy kdo a komu, za co plnil. V té souvislosti, z hlediska zachování rovnosti stran v řízení, by soud musel zkoumat z tohoto pohledu i FF předložený shluk jedniček a nul, což je také forma důkazu z elektronické komunikace postavená na roveň důkazu, kterou předkládá protistrana.
  6) nezpůsobil si žalobce škodu vlastním protiprávním jednáním (nákup léků na internetu)?
  A prosím nezkusit to stočit jiným směrem a rozmělnit. To advokátovi protistrany v soudní síni nikdy nedovolím a dokonce ani soudci, když si s tím neví rady.