Hlavní navigace

Názor k článku Bitcoiny? Vidím jen nějaké shluky čísel a písmen. Fuka má za sebou první soud od h4x0r - Nikoliv, svoje doměnky jsem ponechal doměnkami a doložil...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 10. 2014 11:39

  h4x0r

  Nikoliv, svoje doměnky jsem ponechal doměnkami a doložil jsem, proč jsem přesvědčen, že tyto doměnky odpovídají skutečnosti. Z čeho jsem vás měl údajně osočit???

  Vy, namísto toho, vždy vymyslíte sebepitomější teorii, proč ta která doměnka nemusí být správná. Zcela přitom ignorujete vzájemnou provázanost doměnek, přirozené (logické) postupy apod.

  Sice jste pravník, ale možná jste si nevšmil, že se právě virtuálně nacházíte na diskuzním fóru a nikoliv v soudní síni. Takže se zde diskutuje (to je překvapení, že?), jaké jsou možnosti dalšího vývinu, případně se upřesňuje, co všechno u soudu padlo či nepadlo. Vy tu děláte závěry, které vychází spíš z doměnek a přání než reálného stavu věci. Například tvrdíte, že "Bílek se ničeho protiprávního nedopustil." To absolutně nemůžete vědět (tedy nejste-li Bílkem). Maximálně lze připustit, že ZATÍM nebylo prokázáno, že by se Bílek něčeho protiprávního dopustil, leč jak jsem psal výše, je nanejvýš důvodné se tak domnívat a je pravděpodobné, že se to v únoru i prokáže.

  Dále tvrdíte: "Teď zapomeňte na tu svoji nijak nepotvrzenou obezličku (výmysl) o nelegálních lécích. V tom totiž netkví podstata problému.". Opět blbost. Pokud se to prokáže, zcela to změní podstatu problému, viz §2998 NOZ.