Hlavní navigace

Názor k článku Blog.cz: nový domov pro deníčkáře od Jyxa od Michal Hantl - U drtivé většiny anket na Lupě nemůžu hlasovat,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 3. 8. 2005 12:50

    Michal Hantl (neregistrovaný)
    U drtivé většiny anket na Lupě nemůžu hlasovat, protož je v odpovědích "zahrnuto" dvě i véce otázek. Přičemž v odpovědích nejsou všechny možnosti odpovědí(!). Podle mě je například počin jyxa super, ale nepoužil bych ho, protože můj systém (ne, ten co používám, ale CMS co zatím vyvíjím) je pro mě lepším řešením. Takže nemůžu hlasovat stejně jako ti, kteří si myslí, že počin jyxa je super, protože to bude vytvářet třeba konkurenční boj a ve výsledku dojde ke zkvalitnění služeb atd..

    Takhle jsou výsledky anket docela naruby a každému, kdo umí počítat kombinatorické, či pravděpodobnostní úlohy na úrovni SŠ o házení 2-3 mi kostkami to musí být jasné. (anketní otázka : "myslete si dvě čísla od 1-5" odpovědi : "je to dvojka a trojka", "pětka a jednička" a "čtyřka a dvojka" a teď si vybrat, nebo nehlasovat?)

    Nechci čeřit vodu, jsem moc rád, že ankety existují a baví mě, jen bych do budoucna poprosil trochu lépe volit možnosti odpovědí, aby se v nich nekřížily tolik "otázky", nebo spíše přidat víc možností. (předpokládám že nehodláte měnit počet anket a chápu to)