Hlavní navigace

Názor k článku Bývalá šéfka České pošty a CEFC se dala na esporty. S exšéfem NAKITu chtějí peníze od státu od anonym - Ideální příležitost vysvětlit sportovním byznysmenům, že nebude placené...

 • 9. 9. 2020 0:32

  bez přezdívky

  Ideální příležitost vysvětlit sportovním byznysmenům, že nebude placené ze státních peněz nic. Nevidím důvod, proč budovat něco tak příšerně pokřiveného a mládež křivícího, jako jsou české sporotovní kluby. Většině jsou děcka úplně u ***, s podporou veřejného zdraví to už dávno nemá nic společného, tak nevidím důvod, proč by to měl stát sponzorovat.

  Kdo chce vydělávat na mrzačení elitně vybraných jedinců, kterým končí kariéra ve 30 poté, co si nelidským přetěžování těla zlikvidují pohybové ústrojí a neúměrným psychickým nátlakem i morálku, ať to dělá ze vstupného a licencí na přenosy.

  A e-sport je už úplná ptákovina. Čekám, kdy to povýší na vyšší level, kdy v počítačových hrách mezi sebou budou závodit roboty nebo přímo programy, případně umělá inteligence.

  Nechť se přispívá neziskovému sportu: sportovním organizacím, které nevyhodí děcko z týmu jen proto, že mělo úraz a 3 měsíce nemohlo trénovat, těm, kteří chtějí v místě svého působení vybudovat veřejně dostupná sportoviště.