Hlavní navigace

Názor k článku Bývalý produkťák Blog.cz: Blogování má stále budoucnost, i když už je všichni stokrát pohřbili od anonym - Na mne jste to moc zmixoval. Pokud jdu...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 8. 2020 12:43

    bez přezdívky

    Na mne jste to moc zmixoval. Pokud jdu na Sreality jakože tam chodím, tak to je tak "závažné" téma, že to má zcela jiné požadavky než pasivní "zábava" ala nekončící feed videí a skopičin. Pokud hledám barák za 4 miliony nebo zahradu za 250 000 Kč, tak snesu i filtr LV z katastru a podobnou šikanu a pokud budu chtít dostávat informace o nových nabídkách, tak si to budu klidně 20 minut nastavovat. Pokud se mi nenastartuje zábavné video do 1s jdu pryč, pokud nejde pořádně přečíst sloupek od komentátora, jdu pryč.
    A privátní blog na samostatné platformě - to není o "modernosti", to je o interakci s čtenářem. Aby někdo četl někdo na nějakém www.divneURL.cz/celebrita, tak to už ale teda musí být někdo, kdo má co říci. Na Facebooku se čtou moudra od kohokoli.
    Facebook vyhrál ze stejného důvodu jako vyhrál mobil před kompaktem nebo zrcadlovkou, je úplně jedno jaké to má funkce, jde o použitelnost a interakci. Proto taky hospody mají "weby" na FB a nemá nebo nemusí to mít nic společného s kvalitou jejich webu. Oni udělají 3 patrový dort pro oslavu, vyfotí ho mobilem a za 30s je na FB hospody. Nejde o přímo ten režim, ale o to že na to použijí to co znají, mobil, jeho foťák, aplikaci FB. Případná aplikace hospody (kdyby náhodou někdo investoval), která to třeba úplně stejně uploaduje na privátní web samozřejmě nepomůže, to kopýtko je jinde.