Hlavní navigace

Názor k článku Týdeník Respekt spustil nový web a začíná předem moderovat diskuse od wor - dnes je moderní říkat : " mám prostě...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 7. 2015 1:06

    wor (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

    dnes je moderní říkat : " mám prostě jiný názor " a ve skrytu duše má dotyčný pocit že ho okolí prostě musí respektovat. Vrach je mnohdy také přesvědčený že si svůj čin ospravedlňuje. Je to podobné když podnikatelé vytunelovali firmu a s oblibou všichni tvrdily že jim prostě nevyšel podnikatelský záměr.
    Ono si myslím že nejde ani tak vulgarismy v diskuzích jako o to že prostě egoistycký arogantní cenzor neunese jiný názor. (Stejskal, Čermák atd...) Nikdy jsem nepochopil proč se brojí proti diskutujícím kteří svůj příspěvek vykřičí velkými písmeny. Mě to bylo vždycky u prd-ele a nevidím v tom nic nestandardního. Když je někdo vulgární je to součást ňeho a každý si o něm může udělat svůj názor nebo pohled.

    Zaráží mě ale jiná věc. A to že si zpravodajské weby nechávají platit za archívy. Chudáci badatelé, analitici, filozofové a historici. Pro ně je to daleko horší než pro normálního člověka. Ten se prostě sebere a půjde prostě jinám. Ať si to čtou a diskutují mezi sebou jen páni redaktoři.