Hlavní navigace

Názor k článku Česká televize při reprízách maže seriály z Internetu, pak je tam zas vrací od jezevec - opět někdo, kdo nepochopil, že na internet se...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 1. 2014 11:44

    jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

    opět někdo, kdo nepochopil, že na internet se dívá JINÝ segment klientů a JINAK než na televizi. například ten, kdo televizi nemá. nebo mu nevyhovuje vysílací čas a je líný si to nahrávat. internet tedy není paralelním ani alternativním zdrojem šíření vysílání, ale rozšiřujícím. představa, že někdo přijde domů o hodinu později než vysílací čas, a pustí si to z netu, aby měl o čem žvanit s kolegy z práce - je pro vás zcela nepochopitelná. stejně jako člověk, který má náladu se na to podívat právě dneska, ale bydlí mimo dosah terestrického vysílání? zkus mapu, milý lojzo, milý lojzo, ..... kolik procent světa je jím pokryto?
    ve světě celých distribučních kanálů postavených pouze na video-on-demand by to už neměl být problém pochopit. ale zdá se že k truhlíkům marketingových guru z CT1 + 1, přibyl ještě +1, který je rád, když mu někdo něco smaže, a on se může těšit. gut. najde se ještě třetí?