Hlavní navigace

Názor k článku Česká televize spustila pilotní DVB-T2 síť se všemi svými programy v HD. Jak se přechod povedl? od Pamětník - No, nemít přezdívku, taky něco svědčí o osobnosti...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 4. 2018 13:47

    Pamětník

    No, nemít přezdívku, taky něco svědčí o osobnosti rádoby anonyma. Jen se takový podivín bez jakékoliv jednoznačné identifikace obtížněji přímo oslovuje. Nebo Ti imponuje oslovení "pane bez přezdívky"?

    Ani náhodou by mne nenapadlo, že přidělení pásma pro mobilní internet je z Tvé hlavy. Papouškovat nesmysly o rozhodnutí státu. což jsou v tomto případě úředníci, je od Tebe zbytečné, realita je jiná.

    Samozřejmě akceptuji názory druhých, ať se to týká nezbytnosti mít k dispozici mobilní připojení k internetu, cpaní se potravinovými doplňky, nebo jinými skupinovými zbytečnostmi, které nám doba vnucuje. Nemám problém se cítit členem bezvýznamné minority, zejména když to vyplývá ze seniorských priorit. Pokud se Ty a mobilní internetová generace také dožijete vysokého věku, budete potom mladým opět jen k smíchu. Jen se vám dnes zdá, že je svět stvořen jen pro vaše potřeby a ty jsou důležitější, než svět samotný.... ;-)