Hlavní navigace

Názor k článku Česká televize utnula Otázky Václava Moravce, přerušil je požární alarm od Steve - Tondachu, to víme všichni že objekt patří Českým...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 30. 11. 2015 14:06

    Steve

    Tondachu, to víme všichni že objekt patří Českým Radiokomunikacím .... nic na tom ale nemění že pro ně platí taktéž české předpisy. Navíc pokud vím je tam restaurace, takže je to tak napůl veřejně dostupný objekt ... o to hůře že pokyn k evakuaci tam hovoří POUZE anglicky - to si myslím že chyba je, a dost veliká. (né všichni umí anglicky, staří a malé děti taky nemusí)

    Koukám na příspěvky výše .... pro Český stát je samozřejmě úředním jazykem Čeština, žasnu že o tom tady někdo snad pochybuje. :-D Jo bývala kdysi za Hitlera i + Němčina, ale to už je minulostí. Spíš bývala přidružena dříve Slovenština ... logické proč.

    BIOS: Do něho neleze běžný uživatel, to je pro zkušeného počítačovýho servisáka, tak jako výměna knoflíkové baterie a posléze nastavení BIOSu ... Je nežádoucí když tam leze člověk kterej neví vůbec která bije .... je sotva pouhým uživatelem stroje, spíš může hardwaru uškodit nežli něco správně nastavit.