Hlavní navigace

Názor k článku Latinskoamerickým zpravodajem Českého rozhlasu bude David Koubek od anonym - Stačí se podívat o příspěvek výše a zjistíte,...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 3. 2014 3:39

    bez přezdívky

    Stačí se podívat o příspěvek výše a zjistíte, že už jsem i tento názor komentoval, je to hned pod reakcí od vašeho kolegy, který si plete Lucembursko a Monako. Ach, jak je to snadné s vámi. Gratuluju k vašemu sebeklamu, kde si myslíte, že jste na výši, přitom já jsem tu projel s vámi naprostou čistou hru:

    Vy: Poplatky se platí všude. Já: Mapa, kde je dokázano, že jde o lež. Vy: (neuznání chyby) Jde jen o Monako a jinak se to stejně platí z našich daní. Já: Jde o Lucembursko a náklady na vládní podporu veřejnopr. televizí nijak výrazně nezasahují daňového poplatníka. Vy: (neuznání chyby ani podruhé) Nedokážete reagovat a popřít informaci. Já: Stačí si přečíst reakci výše.

    A tehle matroš mi chce nalhávat, že mě stírá a že jsem mimo? LOL LOL LOL a teď se necháme překvapit, co nám na to pan Novák poví. Uzná chybu, nebo se to bude i potřetí snažit uhrát do autu? Ale jsem rád, že se aspoň my ostatní nad nimi skvěle pobavíme :)