Hlavní navigace

Názor k článku Číňané kradou český nápad, Apple hledá nástupce iPhonu, nejrozšířenější operační systém od AndroidForum - Tak já jsem si zhlédnul hodně videí, kde...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 11. 11. 2017 17:31

  AndroidForum (neregistrovaný) ---.243.broadband10.iol.cz

  Tak já jsem si zhlédnul hodně videí, kde pan zakladatel HE3DA mluví a rozhodně na mne neudělal valný dojem. Zjevně akumulátorům nerozumí po elektrické stránce. Přesvědčivě plácá na kameru dost nesmyslů. Například ten, že k jeho bateriím lze připojit solární panely přímo. To, že toto lze udělat vlastně ke každé jiné akumulátorové technologii mu zjevně uniká. A to, že takto připojený panel bude pracovat zcela neúčinně protože to je přirozenost každého takto zapojeného solárního panelu mu asi nikdo nevysvětlí protože je v tomhle pohledu dost ješitný.
  Ta jeho továrna je jen celkem malinká budova. To že má automatickou linku která odněkud něco vezme, někam přenese je fajn. Ale výrobky žádné nenabízí.
  Jinak ta historka o číňanech kradoucích záhadný tajemný prášek je dost směšná. Pokud by někdo něco takového chtěl šlohnout, tak to udělá v okamžiku kdy tam nikdo není a jen bezpečnostní kamery zabírají jakési postavy. Jo a samozřejmě ten tajemný černý prášek se dá bez problémů odebrat z prvního prodaného kusu akumulátoru. Trošku mi to připomíná hospodu na mítince. Chtěl mít skvělé akumulátory všude po světě, ale nechtěl je nikomu prodat takže jen ukazoval pár jakýchsi plechových krabic o jejichž vnitřku nikomu nechtěl nic říct.
  Pan HE3DA holt už místo výrobků dělá jen mediální vlny. Tohle neskončí dobře.
  Mimochodem: to že nějaká technologie má smysl se pozná podle toho že si jí koupí nějaká velká automobilka,výrobce elektroniky a nebo Elon. Zbytek je zjevně z pohledu výroby problematický.