Hlavní navigace

Názor k článku Co pomůže digitálnímu rozhlasu k větší oblíbenosti? Propagace populární formou od anonym - FM nestačí už tak minimálně 10 let. Proč...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 15. 11. 2013 6:29

    bez přezdívky

    FM nestačí už tak minimálně 10 let. Proč asi tak myslíš, že lidi poslouchají rádio z internetu nebo DVB ? Protože FM je už minimálně 15-10 let zcela odepsané.
    Huláká ti z něj 10 štvavých komunistických vysílaček, jedno a to samé, každá z 5 frekvencí. A nic pořádného, jako to šlo dříve, se na tom už nedá chytit ani, když by jsi se na hlavu postavil. U nás konkrétně se z toho dá poslouchat tak Vltava, Beat, Hey a Gama a to je tak všechno. To už dnes v současné době mi DAB nabídne lepší výběr. Samozřejmě daleko lepší výběr je v DVB-S a ještě daleko lepší výběr je na internetu. Jenže jak tady je velice správně napsáno na začátku, to si nevezmeš do postele a do dílny a na zahradu a do auta a to prostě není rádio. Přesto to v nouzi lidi používají a proč asi ? Protože FM už mají plné zuby a k ničemu to není. Nedá se to poslouchat a používat a nic pořádného tam víceméně nehraje.