Hlavní navigace

Názor k článku Co nám dala a vzala televizní krize? Její následky pociťujeme dodnes od anonym - Zamotáváte se do svých vlastních příspěvků a teď...

  • 29. 12. 2020 18:12

    bez přezdívky

    Zamotáváte se do svých vlastních příspěvků a teď si naivně myslíte, že nějakým slovíčkařením z toho vykličkujete ven (jako obvykle). Raději se věnujte tomu, čemu rozumíte a téma inflace vynechte, protože v něm nejste ani minimálně znalý a každý další váš post na toto téma to jenom zřetelně dokazuje.

    A jestliže uvedu, že se cena nemění u předplatních jízdenek na veřejnou dopravu, nemění se u pohonných hmot, nemění se u energií, razantně poklesne u telefonních hovorů a mobilních dat a u spotřební elektroniky, tak se vám to sice nemusí líbit, ale nic s tím nenaděláte, protože čísla jsou neúprosná. Já si je - na rozdíl od jiných diskutujících - necucám z prstu, ale vycházím z informací ČSÚ.

    Pokud už jste účelově vypíchl to máslo (a třeba o mléce, cukru a bramborách raději nepíšete, protože tam je cena prakticky stejná tehdy jako dnes, ze základních potravin podražil jenom chléb), tak byste neměl zapomínat, jaké platy/mzdy byly před těmi 10 roky vs. platy/mzdy teď.