Hlavní navigace

Názor k článku Co nám dala a vzala televizní krize? Její následky pociťujeme dodnes od anonym - V první řadě jsem psal, že ČT musí...

 • 29. 12. 2020 20:28

  bez přezdívky

  V první řadě jsem psal, že ČT musí začít šetřit a uvedl jsem (i jiní diskutující) konkrétně kde. Takže tvrzení o zvyšujících se nákladech prostě nelze akceptovat, navíc to koncesionáře nejspíš ani příliš nezajímá.

  Ptal jste se, kde tankuji, tak jste dostal odpověď. Nevím, co ještě řešíte.
  A znovu vám zopakuji, že nejenom Brno, ale i další krajská města mají cenu za odpad stejnou a dohromady se bavíme o větším počtu lidí, než je Praha. Takže skutečně nechápu, proč zde píšete jenom o Brně a záměrně opomíjíte další města.
  Roční předplatní jízdenka je v Praze 3650 Kč a v roce 2000 byla tamtéž 3800 Kč, takže o čem pořád debatujete? Jestli vás to štve, že se cena snížila, tak dobrovolně něco DPP pošlete a budete mít klid :-)
  Jinak počet ročně přepravených osob DPP je 1 172 529 000, takže nikoliv podle mě, ale podle lidí samotných je to velmi významná věc, která se na rozpočtu domácností projevuje a lze ji brát jako základní potřebu.

  Souhlas, opravdu jsou vaše příspěvky naprosto nestravitelné a popravdě jsem kromě ředitele ČT nezaregistroval vůbec nikoho, kdo by chtěl dobrovolně platit víc. Možná až budu důchodce jako vy a stát mně začne posílat "rouškovné" apod., tak nebudu vědět co s penězi a změním názor...