Hlavní navigace

Názor k článku Co nám dala a vzala televizní krize? Její následky pociťujeme dodnes od Pamětník - Ale tady nejde o to, že konkrétně já...

 • 30. 12. 2020 8:18

  Pamětník

  Ale tady nejde o to, že konkrétně já bych chtěl zvyšovat koncesionářské poplatky, i když bych proti tomu nebyl, ale, že hlavně vy byste je nejraději ještě snížil, nebo zachoval natrvalo. Což je v nákladových podmínkách posledních let nesmyslné.

  O "údajném" průzkumu referovalo několik nejznámějších agentur a proto se divím, že vám to uniklo. Vše se dá napravit a můžete prozřít třeba na https://zpravy.aktualne.cz/domaci/osm-z-deseti-lidi-je-pro-financovani-ceske-televize-a-rozhla/r~c6df5fa4b14911ea80e60cc47ab5f122/

  V poslední covidové době se skutečně vyhýbám službám DPP, ale pokud to nevíte, moje věková kategorie je má zadarmo. Čili až stovky tisíc pražských i venkovských seniorů nepřinesou do pokladny DPP ani korunu, čímž se váš výpočet nákladů domácností poněkud hroutí. Další, mladší skupina seniorů a děti, opět jezdí za snížené jízdné. Počet jízd za den je už zcela mimo výpočet rodinných rozpočtů, na celkový počet jízd a zisk z jízdného to nemá vliv.

  Chápu, že, jak splníte podmínky pro odchod do důchodu, diametrálně se u vás změní pohled na tuto obrovskou skupinu spoluobčanů. Už je nebudete všude napadat a uboze zesměšňovat jako některé jednotlivce, ale ani jako celek. Budete mít jiný názor na různé kompenzační příplatky a neočekávám, že je vy osobně odmítnete přijmout. Vždyť už to půjde z kapes těch druhých. Ani zdůvodňování už vám nebude chybět, to zajišťují ti, co o tom rozhodují, bez ohledu na váš názor.

  Tak, už se blíží konec roku a i já letos končím s vámi, i když mi občas dělalo radost vyvracet některé vaše, zde publikované, zvrácené názory. Do roku 2021 vám přeji více shovívavosti, méně vzteku i zbytečných komentářů na tomto webu.