Hlavní navigace

Názor k článku Čtenáři DigiZone.cz: Předělat Rádio Wave na mainstream? Ani náhodou! od anonym - Toto je také na vyšší úrovni a opět...

 • 27. 10. 2008 13:48

  bez přezdívky
  Toto je také na vyšší úrovni a opět si dovolím totéž, co v minulém případě, tedy copy and paste:

  ,,Co ještě si Rada Českého rozhlasu a někteří členové jeho managementu proti Radiu Wave vymyslí?! Jejich argumentace je nehorázná, zjevně o vysílání Radia Wave a jeho hodnotě v českém éteru neví nic.

  Problematická skladba byla velmi úspěšná v roce 2000 v Hitparádě Radia 1. Hrálo ji také např. mainstreamové Rádio Hity v Olomouci. Nikomu to samozřejmě nevadilo. Teď však bude rada starších (ale nikoliv moudrých) těm "chuligánům" z Radia Wave ukazovat správnou cestu.

  Nesouhlasím s mainstreamovou vizí Richarda Medka. Zajímavé je, že to říká zrovna člověk, který účinkoval v projektech pro mladé E+M/Rádio Mikrofórum. Pamatuji se, že byl slyšet i v legendárním metalovém pořadu Gung-Ho. To bylo na začátku 90. let značně menšinové vysílání. A působilo na mne jako na "nehotového člověka, který si teprve utváří své názory". Byl jsem "posluchač, který pro budoucnost národa není úplně perspektivní".

  Dnes jsem vděčný za to, že jsem už v deseti dvanácti měl přístup k alternativní hudbě. A nevyrostl ze mě gauner, budižkničemu, narkoman, ale ani tupá standardizovaná konzumní ovce bez názoru.

  Český rozhlas by ze své podstaty měl hýčkat menšiny a mladou alternativní kulturu a životní styl. Místo toho už zmizela z názvu té "nevychované" stanice číslice "4". ČRo tím chce naznačit, že s Radiem Wave se už nepočítá."

  (autorem je nick OVI na serveru radiotv)