Hlavní navigace

Názor k článku Čtvrtý velký operátor nebude. Klíčové pásmo 700 MHz si v aukci rozdělili stávající hráči od Martin P. - Máte přehnaně optimistické představy kolik xx% z nefiremnich...

 • 17. 11. 2020 9:28

  Martin P.

  Máte přehnaně optimistické představy kolik xx% z nefiremnich zákazníků operátorů nedobýjí na terminálech v trafice.... ...tedy obecně o jejich platební morálce. Případně otravují s mobilem na pobočce tedy technickych schopnostech.

  Ano pokud myslíte tu saškárna na Internetu s Andrejovym tarifem , nebo jak to bylo. Tak to byla nádherná ukázka toho jak se v očích veřejnosti a operátorů zdiskreditovat. Rozhodně to nemělo formu obchodu firma vs firma. Revoluci nevyTweetujete.

  Takže jediný co se podařilo vytvořit je mediální obraz skupiny naivků, uplakánků a zhrzenych lidí, kteří prezentují absenci znalostí se kterou by aspoň byli schopný vést sami stánek z hotdogama. Ale naprosto vědí jak by to ti operatori měli vést.... Tak jednoduchý to neni.

  Už protože vnitřně se ani nebyli schopný schodnout jestli jim jede jen o data, nebo i o volání. Nebo jestli jim jde o nižší měsíční sumu za služby, nebo za stejnou sumu jen víc služeb..... .... napovídá tomu i ta naivní zminka o Starlinku za 99$.

  Operátoři by měli zlevnit, ale cesta právě k tomu vede přes úspory v zákaznické "péči" z čehož spousta lidí by byla v pr....