Hlavní navigace

Názor k článku David Grudl: Open source je komunismus a nefunguje. Ideální je ho nedělat od Přizdívka - To je poněkud zbytečná paušalizace. Máš tu třeba...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 8. 2018 8:59

    Přizdívka (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    To je poněkud zbytečná paušalizace. Máš tu třeba autora TotalJS, viz výše. To je produkt, který má právě ten mezinárodní přesah, takže jeho autor má nepochybný mandát někomu radit. Slova některých dalších jsou plná dobrých nápadů a zkušeností. A pak je tu samozřejmě kupa hnoje, který je potřeba překročit při hledání perel. Nic neobvyklého.

    Jen taková maličkost - nikdy jsem se těchto sporů neúčastnil, jen jsem je sledoval zvenčí, ale i tak mi utkvělo v paměti, jak lidi z členů "evangelistů" Nette bývali (a možná ještě jsou?) neobyčejně agresivní a arogantní v různých diskuzích. Nette je modla, nad Nette není, David je bůh. Samozřejmě, že na tom p. Grudl nenese přímou vinu, ale vnímám to jako základ averze mnoha jiných vývojářů právě k Nette, která je zdrojem těch kupek hnoje, jež se objeví, kdykoli se objeví p. Grudl. To je jen taková historická sonda, na vysvětlenou (nikoli však obhajoba).