Hlavní navigace

Názor k článku Dedikovaný vs. nededikovaný od Tomáš Kapler - Jak možná víte, tento názor jsem přednesl v...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 2. 7. 2003 21:59

  Tomáš Kapler (neregistrovaný)
  Jak možná víte, tento názor jsem přednesl v našem článku "Diskuse k poslednímu návrhu Telecomu - 100 hodin za 500 Kč" http://www.internetprovsechny.cz/clanek.php?cid=58, a který byl samozřejmě s panem Peterkou, jakožto naším technickým spolupracovníkem za ZUI, konzultován.
  Otázka samozřejmě je, jak se k tomu postaví ČTc (tedy jestli se nechá o tento výdělek navíc připravit) a AO (jestli jim to takto bude stačit), část první je předmětem zítřejšího interního jednání ČTc, část druhá bude probírána následovně. Samozřejmě vás o tom budeme informovat.
  Otázek je totiž mnohem více, zatím totiž ani nevíme, bude-li minimální jednotka minuta. Může se stát, že třeba ona nabídka bude mít fintu v tom, že minimální jednotka bude hodina a tak když se někdo pětkrát připojí na deset minut, tak to nebude padesát minut, ale pět hodin (třeba, ale na podrazy jsme bohužel zvyklí).
  Zachovejte nám přízeň, snažíme se vést otevřenou diskusi, která sice někdy plodí nedorozumění, zato umožňuje ušít nabídku pro Vás - uživatele - jež si my - ZUI - troufáme zastupovat. Budete-li mít jakékoliv dotazy, neváhejte se ptát dál, můžete to samozřejmě i posílat přímo na nás, přeci jen někdy už nekoukáme do všech diskusí.