Hlavní navigace

Názor k článku Dětství hackera? Hlavně to přežít od :-) - Pokud vzpomínám na ZŠ i SŠ... také jsem...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 25. 7. 2006 7:45

  :-) (neregistrovaný)
  Pokud vzpomínám na ZŠ i SŠ... také jsem měl problémy se spolužáky. Co se týče fyzičky, mám ji poměrně dobrou, dokonce jsem jedno dobu chodil do fitka a posilky... Ale opravdu nechápu zábavy těch idiotů (ožrat se, ožrat se, ožrat se... pak lítat jak kretén po hřišti s balónem a nesoutěžit na góly, ale na fauly... a to je tak asi konec :-))

  Už někdy od školy jsem býval většinou sám nebo jen s pár kamarády... Snaha šikanovat mě, sice byla, ale protože jsem již od dětství byl silnější než ostatní, moc se neuplatnila :-)) I tak jsem ale byl většinou sám, co se týče chlapeckého kolektivu - s holkama se přece jen dalo víc bavit, takže jsem se bavil raději s něma - i když u některých to chtělo snížit si IQ o 40 bodů :-DDDD

  Pak jsem si doma pořídil stálé připojení a poznal jsem mnoho skvělých lidí ze sítě :-)) Musím říct, že když jsem se někde potkal s nimi, byl to hovor na zcela jiné úrovni než s běžnými lidmy - tím nechci nějak podporovat elitářství, ale zkrátka je to tak :-)))

  Později jsem poznal přítelkyni informatičku (a hezkou :-)), ale rozešli jsme se... pak jsem byl na srazu s kamarády z netu v jednom baru, kde jsem byl poprvé a byla tam holka, která tam byla taky poprvé, tak slovo dalo slovo a jsme spolu 2,5 roku :-)) Sice nemá IT jako koníček, ale dokáže PC solidně obsluhovat a rozumí všemu, co jí vysvětlím... ovšem to není hlavní - za tu dobu jsem poznal, že já ve skutečnosti nehledám jako přátele IT nadšence (i když někdy taky), ale lidi, kteří mají V HLAVE MOZEK!! a to jsem u mé současné přitelkyně našel :-)))

  Navíc jsem si v nedávné době našel práci v jednom z těch "veřejnosti zkrytých" a velmi dobře chráněných oddělení v bance, kde je to úplná pohoda... muži × ženy jsou tak 50:50 a z těch celkem cca 400 lidí, kteří tam pracují, je 390 inteligetních lidí, kteří mě vyhovují :-))) Takže si nemůžu stěžovat... Dokonce i můj šéf je super... a jeho šéfka taky :-)))

  Takže konečně jsem našel prostředí s kterým si rozumím a kde, když jsem nejlepší (mno teď na druhém místě, jedna kolegyně mě před pár dny předběhla :-))), tak místo kritiky mě čeká pochvala a ocenění! :-)