Hlavní navigace

Názor k článku Dětství hackera? Hlavně to přežít od P. M. - Chtěl bych vám poděkovat za tento článek i...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 31. 7. 2006 20:58

  P. M.
  Chtěl bych vám poděkovat za tento článek i přispěvky v diskuzi. Jsem 97% nerd podle testu www.nerdtests.com . Deteď jsem nechápal proč jsem jiný, proč jsem sám a proč mám takový problém komunikovat s okolím. Otevřeli jste mi oči.

  Ve škole mi to zprvu moc nešlo, dokonce mě chtěli dát do zvláštní. Pak ale přišli na to, že jsem dislektik a nechali mě tam. Známky jsem měl různé, podle toho jak mě určitý předmět zaujal a učitelka dokázala odpovídat na mé dotazy. Matematiku jsem měl vždy za jedna, tedy až na poslední ročník, kdy jsem dostal jinou učitelku, která dokázala říkat poučky z knížek, ale nedokázala mi to vysvětlit. Po fyzické stránce jsem na tom nebyl nicmoc, když už mě začli moc trápit, tak jsem jednoho v afektu zmlátil a dostal do nemocnice, a pak měl pokoj.
  Střední byla fajn, to jsem byl ve svém živlu a dostal se mezi mě podobné. Známky výborné, maturita za 4 body. Vejšku jsem dělal nadvakrát s přestávkou na podnikání. Diplomku jsem udělal komplet za tři měsíce i s obhajobou.

  Dnes trpím všemi popsanými nectnostmi nerdů. Už jsem to i chtěl řešit přes psychiatra, protože se mi to zdálo neudržitelné. Teď už vím, že nejsem jediný s takovými problémy a dívám se na to jinak. Asi mi ještě bude chvilku trvat, než si vše přeberu, ale přesto cítím, že jsem na dobré cestě k vlastnímu porozumění.

  Díky.