Hlavní navigace

Názor k článku Diskuse na Novinkách – prázdné, sterilní a ve znamení marketingu od xpckar - To, co udělali na Novinkách, je naprosto kontraproduktivní,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 18. 3. 2009 9:48

    xpckar (neregistrovaný) ---.net.upc.cz
    To, co udělali na Novinkách, je naprosto kontraproduktivní, jediný, čeho pozitivního tím dosáhli, je míň práce pro moderátory, to je asi tak všechno. Lidi to nebudou ani číst, natož tam přispívat po nesmyslný registraci a ještě přebíráním osobních dat z nastavení účtu, až na pár zoufalců. Ostatní to budou bojkotovat, protože svobodně se můžou vyjádřit klidně někde jinde (někteří ani to nemají zapotřebí - když nikdo nebude stát o jejich názor, byť třeba i odborný, tak si takový diskuze klidně strčte za klobouk, aspoň ušetříme čas a budeme se moct věnovat tomu a tam, kdo a kde o další pohled na věc stojí).

    A ano, je to svobodný rozhodnutí Novinek. My to zas můžeme svobodně komentovat, hanět, ale fakt je to jenom jejich věc, ale pak taky jejich problém. Kdo si co uvaří, to si taky sní.
    Dobrou chuť. Hlavně, co se týče návštěvnosti, prodeji reklamy atd. Uživatelé povětšinou nejsou ani blbí, a už vůbec si nenechaj vnucovat "děláme to pro uživatele" od marketingovejch pošahanců, který psychologii Internetu a chování uživatelů rozuměj jako koza petrželi.